Kontakt oss

 

SafeNor AS
Varnesveien 34
3189 Horten

Tlf: +47 974 78 999
Org.nr: 911 876 698

For henvendelser angående service på ditt Suunto produkt, kontakt oss på service@safenor.no

For generelle henvendelser får du raskest svar ved å bruke post@safenor.no.

 

Rune Andresen
Daglig leder
+47 909 33 501
rune@safenor.no


Anders B. Høijord
Salg/Service
+47 482 91 822
 anders@safenor.no


Andreas Landro
Salg/Lager
 +47 978 99 499
 andreas@safenor.no


Simen Farnes
Service/Verksted
 +47 414 56 011
 simen@safenor.no


Hilde Farnes
Regnskap
 hilde@safenor.no